ARAMA  
Savas Çelik Elek
Anasayfa
Ürünlerimiz
Kalite Belgelerimiz
Hakkimizda
Iletisim
Savas Sieve
Homepage
Products
Certificated Quality
About
Communication
ساواش للمشابك الفولاذية
الصفحة الرئيسية
المنتجات
شهادات الجودة
حول شركتنا
إتصل بنا
PDF Catalog
/images/kapak.gif

Anasayfa arrow Hakkimizda
Hakkimizda

1945 senesinden beri tel dokuma ve elek telleri üretimi ile istigal eden firmamiz, uzun senelerde beri imalatini o günün kosullarina göre el tezgahlari ve ilkel çarklar ile sürdürmekte idi. Bu durum 1960'li yillarin baslarina kadar devam etmistir. Daha sonralari degisen kosullar ile birlikte kendisini teknolojik olarak güçlendirmeye baslamistir. Bugün ise tamamen bilgisayar teknolojisine bagli olarak tüm tezgah ve aparatlari ile tamami insan gücü ve becerisine gerek kalmaksizin otomatik olarak üretimine devam etmektedir.

Buna paralel olarak ürün çesitliligi açisindan da elek telleri haricinde diger sanayi kollarinda kullanilan ve simdiye kadar ithal edilen çesitli örgülerin üretimine baslamis bulunmaktayiz. Bunlarin basinda gida sektörü gelmektedir ki; Un fabrikalarinda kullanilan muhtelif tel çapi ve gözeneklerde spesial örgülerdir.

Bu kaliteyi yakalayan firmamsz "TSE" kalite belgesini alan ve kullanan tek firma konumundadir.

Kurulusumuzdan buyana yurt sathinda yayilmis müessese ve müsterilerimizin tesviki ve takdirleri yansnda, firmamsza karss gösterdikleri güvene laysk olabilmek için her zaman oldusu gibi daha kaliteli üretim ve hizmet verme dilesi ile tesekkürlerimizi sunarsz.

Saygilarimizla   

SAVAS ÇEL?K ELEK ÜRET?M VE PAZ. LTD. sT?.

 

 
© 2004 All Rights Reserved savaselek.com